40 клепачТендітна, активна, цілеспрямована, завзята, толерантна  і небайдужа до проблем виборців – це  слова про депутата районної ради Надію Іванівну Клепач,  яка відзначає свій ювілейний день народження і відповідальністю та оптимізмом якої можна захоплюватись і ставити за приклад. Вона з тих жінок, які вміють і готові відстоювати власну позицію, підтримати  односельців, як депутат, ініціюючи вирішення першочергових проблем у сесійній залі  і  просто допомогти  чи добрим словом,   чи  ділом, чи волонтерською діяльністю, чи українською піснею, як активний учасник художньої самодіяльності. Бажаю Вам, Надіє Іванівно, і надалі не втрачати життєвого оптимізму, бути у вирі подій, реалізовуватись, надихати енергетичним запалом оточуючих, а ще бути завжди при міцному здоров’ї та доброму настрої. Нехай всі задумані плани здійснюються, хай Вас зігріває любов найрідніших людей,  спілкування з друзями і хай мріям не буде кордонів!

Голова районної ради                                                                Г.М.Угляниця