311122331

25 травня на свято останнього дзвоника у Хорошківській ЗОШ відкрито хореографічний клас європейського зразка. Такий подарунок зробили дітлахам районні керівники спільно з ПРАТ «Райз-Максимко» на виконання угоди про соціальне партнерство.

Тож на святі останнього дзвоника учні залюбки вальсували, демонстрували вправність, гнучкість у гімнастичних композиціях, переконуючи гостей свята серед яких голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник генерального директора ПРАТ «Райз-Максимко» Віктор Спаський, сільський голова Хорошківської сільської ради Микола Бровко, начальник відділу освіти Юлія Білокінь, начальник відділу архітектури, будівництва та ЖКГ Сергій Сіряченко, у своєму бажанні навчитися професійно займатися улюбленою справою. З відкриттям класу хореографії юні таланти отримали змогу удосконалювати техніку й майстерність і напевно всі школярі розпочнуть опановувати ці різновиди мистецтва-висловила переконання директор Хорошківської ЗОШ Наталія Руденко.

Святкову стрічку при вході до класу хореографії перерізали Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко, Віктор Спаський та учениця школи Владислава Грищенко.

Перше, що кидається в око в новенькому класі – це численні дипломи, які здобули колективи у різноманітних конкурсах-вдячність за старанність дитячу.

У подарунок з нагоди свята гості презентували музичний центр , а будівельників Павла Соколюка та Романа Момота відзначено Почесними грамотами районної рада та райдержадміністрації