культура1

Напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в РБК відбулися урочисті заходи.

культура 4
Творчі, талановиті, з полум’яними серцями, відданими справі, які переважно працюють на ентузіазмі, а не задля матеріальних благ,  артисти вітали один одного, тож щирості і теплоти вистачило для всіх присутніх в залі.

Голова районної ради Григорій Угляниця, який долучився до святкових урочистостей, побажав справжнім професіоналам своєї справи перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів, щоб ваша праця кожного працівника культури  була гідно поцінована.
А депутати районної ради  також не залишилися осторонь привітань.  На засіданні комісій підтримали клопотання начальника відділу культури Пазенко Л.В. додатково виділити 10 тис. грн. на підписку періодичних видань для районної бібліотеки.

культура 5