22 травня у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій. Головував на засіданні голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю Олександр Якименко.

Участь у роботі комісій взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

До порядку денного спільного засідання постійних комісій було внесено 15 питань.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко прозвітував про виконання Програми економічного та соціального розвитку, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень.

З інформацією про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік, надання права на отримання позик на покриття тимчасово касових розривів районного бюджету у 2012 році виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

У виступі начальника відділу охорони здоров»я райдержадміністрації Тетяни Семистрок йшлося про районну Програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках, внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради шостого скликання від 05.08.2011 «Про створення   Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», надання дозволу Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги на передачу в оренду приміщень, частини приміщень та іншого майна, які є спільною власністю територіальних громад сіл району.

Про внесення змін до рішення районної ради від 07.10.2011 р.«Про Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди, про комісію з прав реабілітованих інформувала заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Депутатами було розглянуто дві Програми: комплексну Програму «Молодь Лубенщини» на 2012-2015 роки, Програму по обслуговуванню платників податків, підвищенню рівня знань податкового законодавства та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів на 2012-2015 роки.

Серед питань порядку денного було також заслухано наступне:

-    Про внесення змін до рішення десятої позачергової сесії шостого скликання від 29 грудня 2011 року  «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2012 рік»;

Про надання дозволу на проведення капітального ремонту

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Опрацьовані питання рекомендовано винести на розгляд 12 сесії районної ради.