20 травня на міському стадіоні «Торпедо» відбувся футбольний матч за суперкубок району між командами «Зеніт» с. Калайдинці і «Сула» с. Засулля

Калайдинцівські футболісти під керівництвом тренера Леоніда Голубенка переважали суперника в першому таймі, але пропустили «незапланований» м»яч у свої ворота.   Накал боротьби зріс у другій половині гри, в якій гравці із Засулля отримали гол у відповідь. Рахунок 1:1. Переможця визначило вирішальне пенальті, перемога залишилась за командою с. Засулля.

Голова районної ради Олексій Дядечко вручив команді «Зеніт» грамоту, пам»ятний приз за участь у фіналі і підбадьорив переможених:

- Усі ви грали гарно, але перемогли найсильніші. Глибоко переконаний, що у калайдинцівських футболістів попереду великі перемоги.

Красень-суперкубок і грамоту переможцям вручив голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Матч за суперкубок організовано за сприяння районної організації Партії регіонів, яка не тільки подбала про місце його проведіення, а й закупила грамоти, призи.