73381166 3102970459730001 3644683761049665536 nДнями  на базі Лубенської  районної ради  для очільників територіальних громад, землевпорядників району було проведено семінар, тематика якого є досить актуальною   на сьогодні – «Практика застосування «Закону України від 10 липня 2018 року №2498-VIII, автором якого є народний депутат Верховної Ради Олег Кулініч «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» а відповідно, потребує обговорення та кваліфікованого   роз’яснення, яке наразі і було надано учасникам семінару землевпорядником із 22 – річним стажем у сфері землеустрою, помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України Кулініча О.І. – Галиною Мусієць. Обговорення проходило у формі полілогу: модератор надавала обґрунтовані роз’яснення та вичерпні відповіді на найбільш назрілі питання учасників зібрання, а саме: передачі земель колективної власності ліквідованих колективних сільськогосподарських підприємств до комунальної власності, передачі в оренду лісосмуг, обміну земельних ділянок державної і комунальної власності, оренди польових доріг.

Семінар пройшов конструктивно та по-діловому. По його завершенню очільники територіальних громад подякували доповідачеві за   змістовне  спілкування.