трубніковВітаю з Днем народження депутата районної ради Трубнікова Віталія Валерійовича!

Бажаю імениннику щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у всіх справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності! Нехай Ваш життєвий шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями. Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Голова районної ради                                                                               Г.М.Угляниця