chrysanthemumsЗолота осінь дарує ювілейний день народження депутату районної ради відвертому, добропорядному і відповідальному Миколі Миколайовичу Надаховському ювілейний день народження. Нехай він запалить іменинника життєвою енергією, оптимізмом, позитивом та завзяттям, щоб всіх цих чеснот і наділі вистало реалізовувати себе в депутатській, громадській, професійній діяльності. Нехай задуми здійснюються, а ще одним подарунком для ювіляра стане вдячність людей за неспокійні будні, за фаховість у медичній галузі, за безвідмовність. Тож   міцного здоров’я,  вдалої реалізації сміливих планів, які, переконаний, неможливі   без родинної підтримки, дружньої поради, постійного самовдосконалення та нестримного бажання не зупинятись на досягнутому. Тож добра, успіху, взаєморозуміння, а в справах – вічного горіння!

Голова районної  ради                                                                                             Г.М.Угляниця