aistriВиконавчий апарат районної ради вітає з днем народження голову районної ради

Григорія Миколайовича Угляницю.

Бажаємо нашому енергійному, завзятому цілеспрямованому керівнику і надалі   бути в активному русі, не втрачаючи при цьому найкращих людських рис: толерантності, впевненості, оптимізму, небайдужості до проблем людей та непохитного бажання самовдосконалення, досягнення поставлених завдань у непростій відповідальній роботі.   Нехай запорукою успіху стануть несхитне життєлюбство, набутий життєвий і   професійний досвід, комунікабельність, широке коло спілкування, а ще відкритість, принциповість, виваженість та бажання в усьому і скрізь діяти справедливо, безпосередньо. Тож міцного здоров’я, корисних справ і щирих людських стосунків, відчуття гармонії вдома і на роботі, а ще добра, злагоди, взаєморозуміння, цікавих ідей, сміливих планів і вдалих результативних рішень.