DSC 7859 Custom29 серпня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Євгеній Холод.

Члени журі обговорили кандидатури претендентів на здобуття Премії, розглянули їх педагогічну діяльність та професійні здобутки.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка у 2019 році стали:

– у номінації «Загальноосвітні заклади» – Олена Степовик, вчитель математики та економіки Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради Полтавської області;

– у номінації «Професійно-технічні заклади» – Олександр Мигаль, директор Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;

– у номінації «Дошкільні заклади» – Таїсія Кругова, завідувачка Решетилівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Ромашка»;

– у номінації «Позашкільні установи» – Руслан Сабіров, директор Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи Кобеляцької районної ради Полтавської області.

Нагородження лауреатів відбудеться на обласних урочистостях до Дня працівників освіти.

За матеріалами сайту Полтавської обласної ради