Завжди надамо кваліфіковану допомогу

Забезпечення своєчасного та ретельного розгляду звернень громадян органами податкової служби – є важливим інструментом співпраці з платниками податків. За період з 01.01.12 по 30.04.12 до Лубенської ОДПІ надійшло 9 письмових звернень громадян. Усі звернення розглянуто у встановлені терміни відповідно до діючого законодавства.

У письмових зверненнях громадянами порушувались питання щодо екологічного податку, оподаткування доходів від підприємницької діяльності, отримання ідентифікаційних номерів, інформування про ухилення від сплати податків тощо.

Ми - податківці маємо змогу дослідити та проаналізувати найбільш актуальні питання, що цікавлять Вас, а також добре розуміємо – кваліфікована допомога громадянам –це упередження помилок та розумний підхід до ведення господарських справ.

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації

та розгляду звернень громадян Лубенської ОДПІ