13 травня у районному будинку культури з нагоди Дня матері відбувся святковий концерт.

На святі побували голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу у справаїх сім»ї, молоді та спорту Віта Брюховецька, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко.

У Лубенському районі проживає 139 багатодітних родин. Лише у 2012 16 родин здобуло цей статус вперше, у їхніх сім»ях народилося по третій дитині, а в подружжя Боженків з Нижчого Булат цю – двійня. Усі вони отримали подарунки від районної влади.

Матерів Лубенщина – найкращих і найрідніших вітали учасники художньої самодіяльності. Так, миті насолоди подарували берегиням родинного вогнища учасники ЗАФТ «Перлина», ЗТК «Водограй», колектив східного танцю «Аміра», колектив спортивного танцю «Ренесанс», співачки Ангеліна Ванючикіна, Настя Овчарик, Інна Кисіль, Марина Петрик, вокальний колектив «Арт-студія», учасник циркової студії Максим Карпенко. З великим святом поваги і теплоти присутніх матерів районні керівники.

Про роль матері у житті кожного говорив голова районної ради Олексій Дядечко, закликавши до шанобливого ставлення до найдорожчої в світі людини.

У своєму виступі заступник голови РДА Василь Куксань передав вітання від голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка і прочитав власного вірша, подякувавши матерям за велику і величну працю, виховання дітей.