0300

12 травня у школах Лубенщини пройшли випускні вечори, де випускники затанцювали свій останній шкільний вальс, впевнено зробивши крок у доросле життя. Тепер на молодь чекають нові випробування – вступ до навчальних закладів, які обрали, здобуття професії і таке незбагненне самостійне життя, про яке мріяв кожен.

Цього року на Лубенщині з шкільного гніздечка випурхнуло 227  випускників-одинадцятикласників, одинадцять з яких медаліси.

Голова районної ради Олексій Дядечко побував на шкільному балу у Вищебулатецькій ЗОШ. Тут попрощалося зі школою 9 випускників. 11 років вони йшли до поставленої мети, навчалися, ставали призерами олімпіад, перемагали у різного рівня змаганнях аби мати ґрунтовні знання для вступу у ВУЗи, технікуми, коледжі.

Голова районної ради Олексій Дядечко побажав колишнім учням впевненості у власних силах, а ще наполегливої праці без якої високі результати неможливі. Він дякував педколективу, батькам за гарних дітей, адже сама їм, випускникам, творити майбутнє славного Посульського краю.

0400

Напутні слова говорили випускникам директор Вищебулатецької ЗОШ Юрій Єремієвський, перша вчителька Любов Овдієнко, класний керівник Ніна Печерська, голова батьківського комітету Олексій Звержинський, сільський голова Вищебулатецької сільської ради Сергій Остапко.

Батьківські настанови звучали з вуст Олега Бондаренка, Ірини Соломонової.

Віршовані привітання подарували випускникам першокласники та другокласники.

Випускники ж, як і годиться, дякували вчителям, батькам, рідній школі, за знання, за терпіння, розуміння, за любов. Під звуки шкільного вальсу вони пообіцяли, що ніколи не забудуть доріжки до шкільного порогу, бо тут пройшло їх дитинство.