3330

Лубенська освітянська родина випустила у доросле життя найкращих своїх учнів, котрі за 11 років наполегливої праці здобули вагомі знання і є гордістю шкіл Лубенського району.

11 травня у приміщенні районної ради кращим з кращих випускникам було вручено золоті та срібні нагороди. Золоті медалі прикрасили груди Наталії Кузьменко (Вовчицький ліцей), Валерії Зубкової (Засульська гімназія), Анни Міщенко (Ісківська ЗОШ), Руслани Соляр (Михнівська ЗОШ), Антона Видригана (Тарандинцівська ЗОШ), Тетяни Кіманчук (Снітинська ЗОШ), Ігоря Кривенка (Новооріхівська ЗОШ), Ігоря Долі (Калайдинцівська ЗОШ), Марини Щербак (Калайдинцівська ЗОШ), Катерини Щербань (Калайдинцівська ЗОШ). Срібну медаль отримала Євгенія Цілуйко (Вовчицький ліцей).

Медалістів радо вітали з успіхами та перемогами очільники районної влади Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко, начальник відділу освіти РДА Юлія Білокінь.

-  Попереду доросле життя, нові випробування, злети і падіння. Тож набирайтесь сили і терпіння , впевнено йдіть до поставленої мети, ви вже довели , що вміє те і можете, Лубенщина пишається всіма вами, - наголосив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко.

Щасливої долі випускникам - медалістам побажав і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Музичні привітання випускникам були подаровані учнями Михнівської ЗОШ, драматичною студією «Жарти», вокальним ансамблем «Арт-студія», а також мариною Петрик, Юлією Завгородньою Костянтином Гарбічем, Оленою Тесленко, Юрієм Задорожнім, Катериною Хань, Інною Кисіль, Дмитром Шелегом та Владиславом Анцибуром.