11 травня на полтавському стадіоні «Динамо» відкрилися спортивні змагання ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад, присвяченої Року спорту та здорового способу життя в Україні.

Змагання організовані за сприяння обласної ради, місцевих рад, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ФСТ «Спартак».

Від Лубенського району участь у змаганнях взяли депутати сільських рад Анатолій Пономаренко (настільний теніс),Олександр Гак, ( шахи), Ігор Устименко та сільський голова Оріхівської сільської ради Олександр Розумій (більярд).

Чемпіонами області стала команда з більярду.