22_

Ось і дійшов до фінішу шкільний рік для 11 класу Войнихівської ЗОШ. На святі Останнього дзвоника вишикувалась вся шкільна родина, гості, батьки.

Ведучі радо запрошують винуватців свята - випускників 2012 року разом з класним керівником Людмилою Бабенко

Стрункі, вродливі дівчата, змужнілі юнаки займають почесне місце випускників.

Звучать напутні слова директора Войнихівської ЗОНІ І - III ступенів Григорія Носенка про правильно обраний життєвий шлях, про перешкоди, які приходиться долати у самостійному житті.

До слова запрошується почесний гість - голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко. Щирими, сердечними словами звертається Олексій Іванович до випускників, бажає їм щасливої, світлої долі, взаємного кохання, добробуту у власних родинах. Батькам - терпіння, здоров'я і витримки. На закінчення свого виступу, Олексій Іванович повідомив, що привіз чудову новину для всієї Войнихівської школи. Затамували подих всі присутні. І ось довгоочікуване - до 1 вересня у Войнихівській  школі з'явиться новенький автобус. Шквал аплодисментів і радість у всіх присутніх.

Естафету привітань прийняли голова Войнихівської сільської ради Григорій Сердюк та голова батьківського комітету 11 класу - Ганна Биліна.

Родзинкою свята став виступ першокласників (класовод Надія Онішко, які вручили випускникам дзвіночки на згадку.

Під мелодію «Шкільного вальсу» залишили одинадцятикласники останню шкільну лінійку. Що ж, в добру путь!