волошкааа  Щиро вітаю з  ювілейним днем народження депутата районної ради  Володимира Івановича Сидоренка. Бажаю активному,  цілеспрямованому,  завжди патріотично налаштованому депутату і  надалі залишатися таким енергійним, невтомним, завзятим і неспокійним душею.

Міцного здоров’я Вам, Володимире Івановичу, благополуччя, щедрої долі, творчої наснаги у  роботі на благо   територіальних громад Лубенщини!

Хай буде щасливою кожна мить життя  у спілкуванні з родиною,  друзями, колегами.  Нехай ні на мить  Вас  не полишають  оптимізм, удача, стійкість духу, спортивний  гарт,  гарний настрій та гарне самопочуття!

Тож успіху в усіх починаннях, твердості у виконанні намічених цілей,  а ще  позитивних емоцій, як  у день особистого свята, так і у робочі будні!

Голова районної ради                                                                   Г.М.Угляниця