Пам»ять свого земляка, Героя України, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Олександра Лелеченка лубенці вшанували спортивними змаганнями - турніром з міні-футболу, який вібувся 28 травня у селі Новооріхівка. Перед початком турніру було відкрито меморіальну дошку на будівлі Новоріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Г.Лелеченка. Дошку відкрито за сприяння районної організації «Союз. Чорнобиль. України», первинної організації «Союз. Чорнобиль. України» с. Новооріхівка, при підтримці голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко побажали футболістам бойового спортивного настрою.

Активними вболвіввальниками стали сільські голови Новоріхівської, Оріхівської, Хорошківської, Литвяківської, Новаківської сільських рад - Сергій Плескач, Олександр Розумій, Микола Бровко, Валерій Ночовний, Лариса Кісенко

А перемогу здобули: І місце команда с. Засулля, ІІ місце- команда с. Калайдинці, ІІІ команда с. Михнівці.