26 квітня пам»ятний знак «Лубенцям – учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», що по вул. Монастирській – став стартом для 80 учасників традиційного пробігу, ініціатором якого є Валерій Козюра, краєзнавець, викладач історії Лубенського лісотехнічного коледжу, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС. Спортсмени, які щовесни, в день пам»ятної трагічної дати долали звичну дистанцію, передали естафету пробігу молодим спортсменам.

Цього року серед учасників пробігу – учні ДСШ, СШ «Колос», Засульської гімназії, наймолодшому з яких лише 8 років. Учасником пробігу також став голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко

Учасників пробігу підтримували гучними оплесками голова районної ради Олексій Дядечко, голова районної організації «Союз.Чорнобиль. України» Василь Куксань, заступник районної організації «Союз. Чорнобиль. України» Микола Чудак, голова міської організації Віктор Костюк.

Фінішував легкоатлетичний пробіг на Алеї пам»яті ліквідаторам, що на Зажур-горі