99_9

У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» щороку на Лубенщині створюються нові лісові масиви, при чому до цієї справи завжди долучається чимало бажаючих .

25 квітня можна сміливо назвати Днем лісу на Лубенщині, зважаючи на ту кількість дерев і кущів, висаджених на території району, та ентузіазм з яким працювали всі, хто взявся за лісокультурну справу.

Так, на території Мгарської сільської ради впродовж кількох років висаджують дуби та берези. Цього року пліч-о-пліч працювали районні керівники: голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко , студенти лісотехнічного коледжу , учні ЗОШ №7, працівники ДП «Лубенське лісове господарство» і усіх об»єднувала одна мета – озеленити рідний край, зробити його більш привабливішим та ошатнішим.

Оживилася і пам»ятка садово-паркового мистецтва – Лубенський дендропарк. Тут щовесни і щоосені керівництво лісотехнічного коледжу організовує дні дендропарку, під час яких проводиться прибирання, висаджуються нові дерева. Минулого року у дендропарку створено 7 рекреаційних зон, цього року робота продовжується.