ляшко квіти

Активності, цілеспрямованості та енергійності депутата обласної ради, керівника хлібопекарні ТМ «Наша пекарня», ТОВ «Наш млин» Руслана Віталійовича Ляшка, який сьогодні святкує свій день народження, може позаздрити кожний. Ініціативний депутат не стоїть осторонь проблем лубенців,   відстоює інтереси краян в області і за її межами. Тож невипадково за порадою і підтримкою до нього звертаються громадяни, а він, як депутат, як керівник, як небайдужа людина намагається в силу своїх можливостей їх вирішити: підтримати ліквідаторів, підтримати молодь, заохочуючи   до спорту, підтримати дітей з особливими потребами,   подарувавши їм маленьке свято,   порадувати малечу   міста встановленням нових ігрових майданчиків, підтримати луб енців у питаннях ремонту мосту через річку Сула, а ще не дати зникнути перспективним ідеям краян, створивши їм всі умови для праці у офісі громадських ініціатив, який стартував нещодавно. Тож подальших успіхів Вам, Руслане Віталійовичу, міцного здоров’я, та завзяття, а особисте свято бажаю зустріти у колі найдорожчих людей!

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця