сиченкоВітаю з  днем народження  депутата обласної ради,  заступника головного лікаря з поліклінічної роботи   комунальної Лубенської ЦМЛ,  людину активної життєвої позиції Олександра Володимировича Сиченка. Ваша  праця, Олександре Володимировичу,  повсякчас пов'язана з людьми, їх проблема турботами, найціннішим  благом  кожного -   здоров’ям, тож Ви  успішно поєднуєте професійну діяльність з депутатською, відстоюючи інтереси  мешканців нашого краю в області.  За Вашої ініціативи, небайдужості, як депутата,   в районі оновлюються об’єкти соціальної  сфери, впроваджуються  енергозберігаючі  технології в закладах освіти,   з’являються    спортивні майданчики,   а в  закладах  медицини – медичне обладнання.  Тож нехай  енергійність, виваженість, серйозний підхід до справ і надалі допомагають у вирішенні усіх питань. Нехай Вас підтримують, надихають рідні люди, а  надійним супутником по життю  буде міцне здоров’я!

Голова   районної ради                                                                                             Г.М. Угляниця