дошкільнята3 червня районний будинок культури наповнився дитячим гомоном, сміхом та гамором. Адже тут відбувався ювілейний, десятий районний фестиваль дошкільної творчості «Подорож до Диво - Міста», де вихованці дошкільних навчальних закладів району демонструють свої таланти, безпосередність, креативність, викликаючи щире захоплення у глядацького залу.

Цього року у Фестивалі взяли участь сорок дев’ять дошкільнят.

Свої здобутки  на святі показали і творчі колективи: зразковий танцювальний колектив «Водограй» (керівник Л.Фесенко), колектив східного танцю «Аміра» (керівник Т. Дацій), цирковий колектив «Маска» (керівник Н.Нестерук), коллектив бального танцю «Тандем» (керівник А Доброва), лялькова студія «Гостинець» (керівник Т. Селюк).

Оригінальний сценарій свята представили працівники відділу культури і туризму районної державної адміністрації. На святково прикрашеній сцені відбулося яскраве дитяче свято, у якому активну участь взяли глядачі. Ними були діти, що перебувають у пришкільних таборах. Вони захоплено вітали танці «Ніжність», «Ангели» (Ісковецький ЗДО), «Ритми рок-н-ролу» (Новооріхівський ЗДО) цирковий номер (Снітинський ЗДО), пісні «Ми не малюки» (Берзотіцький ЗДО), «Я маленький козак» (Калайдинцівський ЗДО), «Апчих» (Вовчицький ЗДО), «Мамо» (Тарандинцівський ЗДО).

Дуже сподобався глядачам вірш «Лист солдату», який декламувала Корнева Каміла (Хорошківський ЗДО) та казка «Ріпка» у виконанні Марка Мишко (Духівський ЗДО).

Учасники фестивалю, отримали  позитивні емоції, солодощі, а дошкільнята  ще й іграшки, за кошти районного бюджету

До організації свята, придбання солодощів, долучилися громадська організація «За майбутнє дітей», голова Раїса Кошель та Олександр Марченко і Володимир Бондаренко.

«Це світ добра, це літній луг!» - впевнено співали малята, а навіть дорослі щиро вірили, що лише добро – це та сила, яка врятує наш світ.

Джерело: http://lubny.adm-pl.gov.ua/news/ce-svit-dobra-ce-litniy-lug-pozitivni-emociyi-na-festivali-doshkilnoyi-tvorchosti-lubenshchini-