slide 1 CustomПремія Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського заснована для відзначення громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, поезії, театрального мистецтва, класичної та сучасної музики.

Премія присуджується до дня народження І.П. Котляревського – 9 вересня в номінаціях:

• «Поетичний твір» (нагороджуються поети, які мають значні творчі доробки українською мовою);

• «Театральна діяльність» (нагороджуються митці, які професійно займаються театральною діяльністю і мають вагомі здобутки у популяризації українського театру);

• «Музично-пісенна творчість» (нагороджуються виконавці класичних та автори і виконавці сучасних українських музичних творів);

• «Медіа-проект» (нагороджуються автори радіо-, телепередач, документальних та публіцистичних фільмів, автори публікацій періодичних видань, чиї роботи популяризують українську мову).

За матеріалами сайту Полтавської обласної ради