Важливо, що наші діти змалечку виявляють громадянську позицію, досить серйозно говорять про необхідність сплати податків до бюджету і, що дуже важливо, - намагаються переконати в цьому дорослих.

У конкурсі приймали участь учні шкіл міста та району двох вікових категоріях: І - від 9 до 12 років, ІІ - від 13 до 15 років. Роботи було представлено в трьох номінаціях: художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва, літературні твори.

Конкурсною комісією відзначено надзвичайно високий рівень учасників, який з кожним роком удосконалюється, все більше дітей бажають подати свої роботи  на досить прискіпливий розгляд конкурсної комісії. Голова журі Сергій Донець (заступник начальника ОДПІ) відзначив, що конкурс "Податки очима дітей" – найбільш цікава та ефективна форма виховної роботи з підростаючим поколінням, яка дає змогу обдарованим дітям втілити свої творчі здібності і, водночас, вчитися правильно сприймати необхідність сплати податків. Приємно усвідомлювати, що вже з малих років у дітей сформовано свідоме ставлення до конституційних обов’язків, які їх чекатимуть у недалекому майбутньому. "

Приємно відзначити, що Лубенщина має свої таланти. Роботи переможців, які посіли перші місця направлені до державної податкової служби у Полтавській області для участі в ІІ етапі конкурсу, це: Гудименко Зоя (ЗШ №2), Бродецький Дмитро, (Вовчицький ліцей), Білошапка Катерина (СШ №6), Горбатко Вікторія (ЗШ №3), Петіченко Єгор (СШ №6), Комарова Інна (ЗШ №2).

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам конкурсу.

Лубенська ОДПІ