02 021111

На виконання постанови уряду щодо стабілізації цін на продукти харчування, міською та районною владою вирішено відродити традицію проведення великих передсвяткових ярмарків. Тож 5 березня лубенці проводжали Масляну, зустрічали 8 Березня не лише активно ярмаркуючи, але й відпочиваючи. Учасники ярмарку, під супровід виступів музичних колективів, мали змогу безкоштовно, від душі, скуштувати каші та всіляких різносолів.

Свою продукцію мешканцям міста і району залюбки демонстрували СФГ Лубенського, Оржицького району, Дослідна станція лікарських рослин, представники торгівлі м.Лубни. Потенційних покупців зваблювали асортиментом продукції й помірними цінами. Тож закономірно, що біля машин з товарами поступово утворювалися нетрадиційні у наш час черги. А, отже, задоволені лубенці несли додому   у своїх кошиках м»ясо-молочні продукти, овочі, цукор, олію, крупи.

Про те, що подібні ярмарки будуть проводитися надалі запевнили присутніх очільники міської та районної влади: Олександр Грицаєнко, Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко.

Високий рівень проведення ярмарку оцінили і гості Лубенщини - заступник голови обласної державної адміністрації Олена Адамович та голова обласного територіального відділення антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко.

Та найбільш задоволеними, як виявилося, залишились лубенці, висловлюючи побажання, щоб подібні ярмарки проходили частіше.