У Лубенському районі проводиться інформаційно-роз»яснювальна робота серед населення стосовно компенсації втрачених вкладів в Ощадбанку СРСР та забезпечення пільгових категорій населення району засобами приймання сигналів цифрового телебачення.

Ці питання широко обговорювалися 19 квітня на нараді з головами сільських рад та соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування, яку провів заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Участь у нараді взяли голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

У присутніх виникло ряд запитань, тому час, відведений для зустрічі, використовували так, щоб отримати якомога більше інформації і донести її до населення.

На нараді заслухано інформацію Віри Воронової, керуючої Лубенським відділенням ВАТ «Ощадний банк України» про підготовчу роботу для проведення компенсаційних виплат вкладниками Сбербанку колишнього СРСР та Ніни Калайди, начальника управління праці та соціального захисту населення, про забезпечення населення району пільгових категорій засобами приймання сигналів цифрового телебачення. Було також обговорено питання проведення в районі заходів до 26 - х роковин Чорнобильської катастрофи та ряд інших.