тишки6  квітня  святкує ювілейний день  народження сільський голова Тишківської  сільської ради  Василь Івановича Шапаренко. Бажаю молодому енергійному керівнику ентузіазму та позитиву. Щоб справи життєдіяльності громади вдавалося вирішувати просто, відчуваючи підтримку колег, односельців, однодумців. Щоб серце зігрівала людська вдячність, вміння почути, зрозуміти, підставити плече. Нехай все вдається, сміливих планів та перспективних ідей, а ще бажання реалізовувати себе стовідсотково. Здоров’я міцного, добробуту, родинної злагоди, затишку та тепла, а взаєморозуміння, підтримки та весняного позитиву!

Голова районної ради                                                       Г.М.Угляниця