255 1

Весняної пори, коли сонечко радує першим теплом, а   повітря чарує свіжістю, легеньким подихом вітру   ювілейний день народження зустрічає   в.о. начальника організаційного відділу виконавчого апарату Лубенської районної ради Лариса Анатоліївна Шкарбань. Мабуть, невипадково ювілярка народилася навесні, ввібравши в себе плеяду найкращих рис, притаманних цій порі – сонячна, доброзичлива, відкрита. ЇЇ поважають за щирість і професіоналізм, творчий підхід до справ та вміння прийти на допомогу кожному, поділитися досвідом і знаннями, а старанність, бажання самовдосконалюватись є яскравим прикладом для колег.   Тож нехай з обличчя не зникає посмішка, енергійність, життєлюбство - б’ють ключем, а душевність, доброта та щирість – примножуються, розширюють коло спілкування, надихають на несподівані вчинки, гарні справи. Хай в домі панують тепло, злагода та повага, атмосфера добра та взаєморозуміння найдорожчих та найрідніших людей. Хай здійснюються найзаповітніші мрії, щоб іменинниця відчула себе по-справжньому щасливою!

Голова районної ради                                                                        Г.М.Углягниця