01-2-

Про те, щоб двомісячник і благоустрою в районі був ефективним постійно турбуються очільники районної влади Олексій Дядечко і Віктор Алєксєєнко.

У кожній справі повинні бути певні орієнтири. Такими орієнтирами в проведені двомісячника в районі влада визначила: особистий приклад кожного працівника районної ради та райдержадміністрації в наведенні чистоти в районі.

Перша акція, яку провела районна влада – це наведення порядку у скверах навколо будинку районної ради: тут прибрали сухе листя, траву, сміття, підготували грунт під майбутні квітники, побілили вапном дерева.

Іншу акцію було проведено поблизу с. Засулля, біля пам»ятного знака на честь останньої битви Северина Наливайка з поляками. Пам»ятне місце очищено від чагарників, трави, висипано доріжку гравієм.

Наведено порядок на дорозі до Березотіцької станції лікарських рослин: вирубано чагарники, побілено дерева.