Не старіє мистецтво вишивання. Це вкотре довели Вовчицькі майстрині, чиї роботи 12 квітня були представлені на виставці у Вовчицькому районному краєзнавчому музеї імені Саєнка.

Щоб познайомитися з мистецтвом народних умільців до музею прибули очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

Відвідувачі виставки мали змогу побачити роботи найкращих майстринь: Олени Реви, Раїси Полонської, Марії Колотілової, Валентини Шостак, Ганни Дуденець, Євдокії Шостак, Марії Сухомлин, Наталії Передерій, Галини Жилки, які за своє життя вишили багато рушників, серветок, сорочок.

Поряд з досвідченими вишивальницями були представлені роботи юних майстрів та майстринь: Інни Криворучко, Аліни Давидюк, Максима Несена, Георгіни Підюрчиної , Сергія Коваля, Насті Спичак .

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко побажали усім майстриням, підростаючому поколінню творчого натхнення нових захоплюючих робіт на полотні.