«Дивосвіт любові» - під такою назвою 8 квітня в районному будинку культури відбувся фестиваль народного аматорського мистецтва, де були представлені колективи, які носять почесні звання «народний» та «зразковий» аматорський колектив.

Щоб насолодитися творчістю талановитих лубенців, подякувати їм за ініціативність, вміння дарувати свої таланти як мешканцям Посульського краю так і інших областей на концерті побували очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

На святі були присутні представники Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Надія Мазуровська, Олена Білакова, а також заслужений працівник культури, композитор Анатолій Жданов.

Концерт розпочався з виступу духового оркестру Солоницького сільського клубу ( керівник Іван Кіріченко). Радували хорові колективи «Мрія» Березотіцького СБК, «Явір» Жданівського СБК, «Посулля» Засульського СБК, хоровий колектив Вищебулатецького СБК.

Додавали гарного настрою виступи фольклорного колективу «Діброва» Тишківського СБК, народної хор-ланки Героя Соціалістичної Праці Н.П.Мороз Солоницького сільського клубу, Пулинського фольклорного колективу «Горлиця» та «Тернівчани» Тернівського сільського клубу.

Захоплював спів гурту «Українська Швейцарія», квартету «Гілея» Михнівського СБК, жіночого ансамблю «Любисток» районного будинку культури, вокального ансамблю «Хорощанка» Хорошківського СБК.

Музично-драматичний колектив «Жарти» РБК, драматичні колективи «Лілея» Новаківського СБК, «Добірне товариство» Тарандинцівського СБК теж вражали людей своєю майстерністю.

Під шквал аплодисментів зустрічали не тільки глядачі, а й обласне журі, танцювальні колективи «Перлина», «Водограй» районного будинку культури, які неодноразово доводили глядачам свою любов до хореографічного мистецтва.

Ансамбль «Сузір’я» Тернівського сільського клубу та чоловічий вокальний ансамбль РБК цього року стали претендентами на присвоєння звання «народний колектив» і з впевненістю підтвердили, що вони його гідні.

Аматори сцени яскраво продемонстрували свої вміння і таланти, безцінний творчий потенціал за що їм щиро дякували глядачі, небайдужі до пісні, співу та запального українського танку.