IMG 20190215 110251Традиційно, біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, що в м. Лубни, відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Мітинг поєднав у собі ще одну з важливих дат – 30 річницю виведення військ з Республіки Афганістан.

Серед присутніх воїни-ітернаціоналісти, миротворці, колишні солдати, чоловіки, які, пройшли горнило війни в Афганістані. В їхніх поглядах завмер час, гіркі спогади про події, коли, будучи зовсім юними, не маючи досвіду, дивлячись смерті в вічі, виконували громадянський обов’язок, виконували гідно, втрачаючи друзів, побратимів, а сьогодні ці мужні чоловіки є   прикладом для молоді, підростаючого покоління у час, коли в Україні неспокійно.

Про непросту військову службу, болюче сьогодення, про героїзм, взаємопідтримку, вміння підставити плече одне одному, про гідні соціальні гарантії, які повинен мати кожен учасник бойових дій говорили виступаючі: голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, секретар міської ради Олександр Карпець, голова «Спілки ветеранів Афганістану» Валерій Биченко, бажаючи   воїнам-інтернаціоналістам  здоров"я,  долвголіття та оптимізму.

IMG 20190215 111657

До пам»ятного знака лягли живі квіти – символ нетлінної пам»яті про воїнів-інтернаціоналістів, Афганістан та інші «гарячі точки» планети.

На згадку учасники  зібрання зробили фото.

IMG 20190215 112514

IMG 20190215 110754