02_02

8 квітня Лубенщина ярмаркувала. Вже протягом двох років напередодні великих свят у Лубнах проводяться ярмарки, на яких реалізовується продукція місцевих товаровиробників та підприємств із навколишніх районів . Цього разу власну продукцію представляли СФГ Лубенського району, а також підприємці з Хорольського, Оржицького, Семеніваського районів. Було реалізовано 26,4 тонн сільгосппродукції, в тому числі 2200 кг м’яса, 5600 кг овочів, 15 тонн зерна, 7200 шт. яєць, на суму 213,1 тисяч грн.

Ціни за даними проведеного моніторингу на 15-20% нижчі від ринкових. Зокрема, м»ясо, свинина з ТОВ «Національний колорит» від 45 грн., яловичина, яку пропонувало ЗАТ «Райз- Максимко» по 50 грн. Вдосталь представлено овочевої продукції : капуста по 1 грн, буряк по 1 грн 40 коп. пропонувало СФГ «Роксолана», цибуля по 1 грн. 20 коп, буряк -1грн.60 коп, реалізовувало СФГ «Род», СФГ «Хитці» представило різноманітні солені овочі по 1 грн за кг.

Широкий асортимент саджанців, плодових   та декоративних дерев і чагарників , ягід, посадкової картоплі, цибулі запропонували лубенцям «Лубенський агросад», ПП Дикун із Семенівщини та багато інших.

Ярмарок вдався запевнили голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, які активно ярмаркуючи спілкувалися з мешканцями краю.