p31111

Три роки тому на Лубенщині було започатковано конкурс, у якому свій досвід і майстерність демонструють вихователі ДНЗ. Цьогорічний конкурс пройшов на базі Вищебулатецької ЗОШ за участю голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка та освітян району.

Виборювали звання «Вихователь року - 2012» - педагоги із досвідом, які досконало володіють методикою навчання і виховання дітей, користуються авторитетом у колег, а це - Світлана Даниленко, вихователь Березотіцького ДНЗ «Берізка», Валентина Комісаренко, вихователь Хорошківського ДНЗ «Сніжинка», Олена Хруленко, вихователь Оріхівського ДНЗ «Калинонька», Лариса Шапошник, вихователь Вовчицького ДНЗ «Дзвіночок».

Очільники району побажали конкурсанткам успіхів і перемог.

Як зазначив голова районної ради Олексій Дядечко організований захід покликаний підняти авторитет вихователя, тим самим показати роботу тих, хто закладає основу майбутнього суспільства.

У своїх виступах Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко зауважили, що на сьогодні гостро стоїть питання ремонту окремих ДНЗ та відкриття додаткових груп в Засульському, Новоріхівському, Михнівському ДНЗ.

У ході конкурсних випробувань вихователі повинні були презентувати власний педагогічний досвід, показати майстер клас «Я роблю так», виконати контрольне завдання з використанням комп»ютера.

За рішенням журі перемогу в районному конкурсі «Вихователь року 2012» здобула Валентина Комісаренко, вихователь Хорошківського ДНЗ «Сніжинка», інші учасники отримали звання лауреатів.

Переможницю привітав сільський голова Хорошківської сільської ради Микола Бровко, прозвучали вітання від секретаря Вовчицької сільської ради Валентини Дараган.

На завершення   заходу   присутнім запропонували концерт, підготовлений учнями Вищебулатецької ЗОШ.