20 березня розпочався Національний турнір кубку з футболу «Євро-2012» серед школярів, зініційований Президентом України Віктором Януковичем.

Перший районний етап цього кубку пройшов 3 квітня, під час якого у спортивній боротьбі зійшлися 6 шкільних команд.

Переповнені футбольним азартом команди Калайдинцівської, Новоріхівської, Оріхівської, Жданівської, Михнівської шкіл та Вовчицького ліцею зібралися, щоб захистити спортивну честь свого навчального закладу. Їх радо зустрічала  Калайдинцівська ЗОШ на чолі з директором Сергієм Мисником.

Право підняти прапор і офіційно відкрити турнір було надано Євгену Ігнатенку, бронзовому призеру змагань з футболу серед юніорів, учню Калайдинцівської ЗОШ.

Шкільні футбольні команди приїхали підтримати районні керівники Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

Як зазначили очільники влади розвиток фізичної культури і спорту пропагується на рівні держави. Серйозних успіхів у цьому напрямку вдалося досягти у Лубенському районі, свідченням тому відбудовані спортивні майданчики і стадіони, а ще велика кількість започаткованих змагань і численна кількість бажаючих взяти в них участь. Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко побажали учасникам змагань успіху та спортивного натхнення.

А перемогу здобули команди Калайдинцівської ЗОШ – І місце, Вовчицького ліцею – ІІ місце, Жданівської ЗОШ- ІІІ місце.