Про те, що в Калайдинцівській сільській раді люблять українську пісню, шанують аматорів сцени і залюбки згадують славну минувшину Лубенського краю свідчить засідання клубу «Надвечір»я», яке відбулося 24 березня у  їдальні  Калайдинцівської ЗОШ.

«Без пісні не проживемо ні дня», - такими словами ведучі Валентина Черняк та Ніна Різуненко розпочали творчий вечір, на який було запрошено працівників клубних закладів сіл   Калайдинці, Клепачі, Халепці, Лушники, Хитці, бібліотекарів, учасників художньої самодіяльності різних років – тих, хто вже вкрився сивиною, але з піснею в горі і радості, а також тих, хто на сцені недавно, але ці кроки впевнені, успішні, пошановані громадою.

На святковому заході побувала заступник голови районної ради Євгенія Яковченко. Вона побажала «ветеранам сцени» і всім присутнім доброго здоров»я, гарного настрою, а також закликала неспокійних і творчих калайдинчан залишатися в душі з щирою українською піснею, продекламувавши на згадку присутнім власне написаного вірша.

Вітав земляків зі святом і сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Гава. Він дякував односельцям за незабутні виступи, за вміння старшого покоління навчати і виховувати молодь, передавати їм звичаї і традиції громади.

Після численних вітань кращим з кращих: Вірі Мисник, Надії Євдашко, Катерині Мисник, Вірі Тараненко, Олексію Білику за активну участь у художній самодіяльності, вагомий внесок у розвиток культури на селі було вручено грамоти виконавчого комітету Калайдинцівської сільської ради.

А далі в залі завирувала музика. Пісні, співи, задушевні розмови лунали звідусіль.

Свої невмирущі таланти демонстрували Віра Мисник, проспівавши пісню «Гармоночеки», Віра Тараненко - «Зірка», Катерина Мисник - «Ой гай, мате гай», Віктор Карпенко «Літа на зиму повернули». Залюбки підхопили присутні і «Веснянки» Марії Стеценко.

Публіка аплодувала, все було як колись – сцена, море овацій і гарний настрій тих, хто, згадавши молоді роки, з головою поринув у пісню.

Не залишилась в боргу і сучасність. ЇЇ представив жіночий ансамбль «Вербиченька» (керівник Олена Мацак), учні Калайдинцівської ЗОШ, яким теж було чим радувати.

Полонив усіх і виступ лялькової студії «Гостинець» районного Будинку культури, яку представили Тетяна Селюк та Олена Пєніна.

Захід вдався. Аматори сцени дякували його організаторам - завідуючій Калайдинцівським будинком культури Наталії Даниленко, художнім керівникам Олені Мацак, Володимиру Давиденку, завідуючій Клепачівським сільським клубом Людмилі Моші, Халепцівським- Юлії Пирогові, Лушниківським - Віктору Скребцю, Хитцівським - Анатолію Криворотьку, бібліотекарям Валентині Черняк, Наталії Карпець

Спонсорам свята – приватним підприємцям Галині Даниленко, Наталії Синенко, Людмилі Китайгорі, Любові Синенко, Івану Карпцю.

Вечір закінчився. Присутні і гості свята набралися сил та енергії для нових звершень, які не за горами, адже так багато ще не зробленого, не реалізованого, та клуб «Надвечір»я» завжди готовий до нових цікавих зустрічей і творчих вечорів, які так необхідні мешканцям нашого славного Посульського краю.