24 березня на Лубенщині побувала делегація з Семенівщини, в складі якої сільські голови Семенівського району, виконавчий апарат районної ради   на чолі з головою Семенівської районної ради Ольгою Мохун.

Метою таких відвідин стало бажання семенівчан обмінятися досвідом, дізнатися як живуть і працюють на Лубенщині, як знаходять шляхи вирішення низки проблем територіальні громади сіл району, тай просто помилуватися незабутніми краєвидами Посульського краю, який чарує і вабить,   а про історико-культурну спадщину якого говорять далеко за межами Лубенщини.

Спочатку семінівчани завітали у одну з найбільших сільських рад Лубенського району

–    Вовчицьку. Тут їх радо зустріли заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська. Сільський голова розповіла присутнім про діяльність територіальної громади, яку вона очолює, про проблеми сіл Вовчик, Висачки, Козубівка, Вовча Долина, про зроблене і досягнуте за останні роки – реконструкцію вуличного освітлення, ремонт доріг, будівництво теплогенераторної для ДНЗ «Дзвіночок», покращення благоустрою сіл та багато - багато іншого.

Сільські голови завітали до Вовчицького районного народного історико-краєзнавчого музею імені І.І.Саєнка (директор Ніна Сердюк).

Незабутнє враження у гостей району залишила і виставка фоторобіт клубу «Софіт» та розписи по шовку гарячим воском майстрині Лубенщини Аліни Гончарової-Цивінської.

Семенівчани відвідали святиню Лубенського краю – Мгарський Спасо-Преображенський монастир, архітектурну пам»ятку 17 століття, яка полонить своє красою та величчю, побували на Зажур-горі, біля   Всеукраїнського меморіалу народної скорботи і пам'яті жертвам голодомору 32-33 років, пройшлися Алеєю пам»яті лубенців учасників-ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Потім делегація завітала до Лубенської районної ради, де за участі виконавчого апарату районної ради відбулася невеличка конференція.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко поділилася з колегами досвідом як працює районна рада 6 скликання, як проходять її пленарні засідання, засідання Президії, Координаційної ради, як формується порядок денний навчання депутатів місцевих рад, семінарів з сільськими головами та секретарями сільських рад, як висвітлюється діяльність ради на офіційному сайті Лубенської районної ради.

Зацікавив семенівчан і довідник депутата Лубенської районної ради, який було упорядковано і видано у 2011 році.

Говорила Євгенія Яковченко і про тісну співпрацю районної ради з райдержадміністрацією, її головою Віктором Алєксєєнком.

В свою чергу семенівчани розповіли про участь Семенівської районної ради у   Всекраїнських проектах, перемога в яких дає можливість отримувати додаткові кошти на облаштуваня вуличного освітлення, водогонів, сільських стадіонів, поліпшення енергозберігаючих технологій, придбання шкільного транспорту.

Як зазначила голова Семенівської районної ради Ольга Мохун подібні проекти згуртовують громаду, а спільна мета, наполеглива праця, як підтверджує досвід,   увінчуються успішними результатами.

Ольга Мохун запевнила лубенців, що Семенівська районна рада готова поділитися досвідом з Лубенською районною радою щодо розробки того чи іншого проекту.

Вона  висловила низку позитивних вражень від побаченого і почутого, а також запросила колег ближчим часом відвідати Семенівську районну раду .

В свою чергу заступник голови Лубенської районної ради Євгенія Яковченко передала семенівчанам вітання від голови районної ради Олексія Дядечка, а на згадку про відвідини подарувала голові Семенівської районної ради фотолітопис «Лубенський край».