15 березня у районній раді відбулося навчання депутатів місцевих рад, яке відкрив і вів голова районної ради Олексій Дядечко. Навчання проходило за участі голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови районної ради Євгенії Яковченко.

Перед початком навчання голова районної ради Олексій Дядечко наголосив на важливості проведення подібних семінарів, зауваживши, що обізнаність депутатів, практичні поради та обмін досвідом допоможуть їм якісно та швидко вирішувати життєво важливі питання громади, яку вони представляють.

Про позитиви семінарів-навчань говорив і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, закликаючи депутатів знаходити вільний час для поглиблення своїх знань.

В ході роботи семінару депутати ознайомилися з інфомацією начальника міжрайонного бюро технічної інвентаризації Костянтина Малька про нерухоме майно, оформлення права на його власність.

Як зауважив Костянтин Малько оформлення права власності на нерухоме майно проводиться з видачею свідоцтва про право власності за заявою про оформлення права власності на нерухоме майно. У разі втрати або зіпсування свідоцтва органом, який проводив оформлення права власності за заявою власника або уповноваженої ним особи, до якої додається опубліковане в пресі повідомлення про недійсність втраченого або зіпсованого свідоцтва видається дублікат свідоцтва на право власності.

Виступ Костянтина Малька доповнив заступник начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Полтавській області Іван Сліпченко, який зупинився на питаннях оформлення містобудівної документації.

Костянтин Малько та Іван Сліпченко дали вичерпні відповіді на ряд питань, поставлених депутатами.

Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття розповів начальник відділу організації працевлаштування населенням Денис Тихвінський. Він   пояснив, які документи потрібні для реєстрації в державній службі зайнятості, зосередивши свою увагу на умовах призначення виплати допомоги по безробіттю.

Про діяльність депутатів місцевої ради у виборчому окрузі говорила радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова.

На завершення навчання заступник голови районної ради Євгенія Яковченко звернулася до депутатів з проханням подавати пропозиції питань, які б вони хотіли заслухати на наступних навчаннях.

Голова районної ради Олексій Дядечко подякував присутнім за злагоджену роботу.