14 березня голова районної ради Олексій Дядечко взяв участь у роботі сесії Ісковецької сільської ради. На порядку денному було розглянуто наступні питання: «Про затвердження звіту про виконання бюджету на 2011 рік», «Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади», «Про затвердження розпоряджень сільсьго голови Ісковецької сільської ради, виданих в міжсесійний період».

Депутати сільської ради брали активну участь в обговоренні питань порядку денного, вносили зауваження та пропозиції. Найініціативнішими були Раїса Терзі, Людмила Молотова, Микола Страшко. По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

По закінченню сесії Олексій Дядечко відповів на запитання депутатів, закликаючи їх до подальшої наполегливої праці.