10_10   Сторічний ювілей 13 березня зустріла мешканка с. В»язівок Парасковія Андріївна Бурдим. За свої 100 років Парасковія Андріївна відчула страхіття війни і голодоморів, біль втрати, коли у 1944 році загинув чоловік Іван Якимович, з яким прожила лише 8 років, важку працю ланкової спочатку в артілі «Супряга», а потім в колгоспах «Спільна праця», «Хлібороб».

Ювілярка має статус член сім»ї загиблого військовослужбовця, учасник війни та найголовніше вона найповажніший член сім»ї, берегиня роду, мати трьох дітей – Ганни, Катерини та Миколи, бабуся п»яти онуків, має шість правнуків і дві праправнучки.

Парасковія Андріївна мешкає з родиною сина Миколи Івановича , однак на сторічний ювілей її з»їхалися вітати найрідніші люди, любов і підтримку з боку яких відчуває постійно.

Серед тих, хто розділив радість родинного святкування районні керівники - голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Олексій Дядечко, вручаючи коровай іменинниці, бажав їй міцного здоров»я, довголіття, а також висловив захоплення сильними рисами характеру Парасковії Андріївни, які допомогли їй подолати низку життєвих труднощів.

Віктор Алєксєєнко передав ювілярці вітальні листівки від Президента України Віктора Януковича, голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка, а також подарунки та матеріальну допомогу, висловлюючи при цьому найкращі поздоровлення.

Вітання та подарунки іменинниця також приймала від сільського голови Михнівської сільської ради Марії Король.