2-2

9 березня з нагоди 198 річниці з Дня народження генія українського народу Тараса Шевченка на Лубенщині пройшли урочисті мітинги.

У селі Ісківці, біля пам»ятника Великому Кобзареві зібралися очільники районної влади – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, освітяни, творча інтелігенція, громадськість та всі ті, хто любить і цінує творчість Тараса Шевченка.

Було виголошено багато промов і красивих слів, які майстерно вплела у сценарій заходу учитель української мови і літератури Ісківської ЗОШ Юлія Стромко, пророчі поезії Кобзаря декламували старшокласники Яна Падалка, Людмила Фесечко, Анастасія Великотон, Вадим Чернишенко.

Голова районної ради Олексій Дядечко у своєму виступі закликав не забувати подвиги народного пророка Шевченка.

Про глибинний зміст творів Великого Кобзаря, їх повчальний характер йшлося у виступі голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.

З вітальним словом до присутніх звернувся і сільський голова Ісківської сільської ради Микола Романюта, який подякував усім, хто стояв у витоків будівництва пам»ятника Кобзареві, подякував керівникам району , які разом з ісківчанами розділили свято та висловив ідеї стосовно відзначення 200- річчя з Дня народження Кобзаря.

По закінчення урочистостей до пам»ятника було покладено квіти.