5_5

7 березня у Духівському Будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди жіночого свята – 8 Березня.

Милим чарівним жінкам, берегиням роду людського, вмілим господиням і найніжнішим матерям тут дарували найтепліші слова , сповнені вдячності і любові за наполегливу працю, вміння творити добро, бути людяними, усміхненими, життєрадісними, натхненними і оптимістичними.

На святі побувала заступник голови районної ради Євгенія Яковченко. Вона побажала жінкам –духівчанкам міцного здоров’я, злагоди, затишку, достатку і благополуччя у  оселях,   трудових  звитяг   і завжди гарного настрою.

- Нехай кожен день Вашого життя буде сонячним і змістовним, приносить творче    натхнення,   приємні несподіванки і цікаві враження, - наголошувала у своєму вітальному  слові Євгенія Яковченко.

Присутніх радували виступи Сергія Василенка та Владислава Черевка, які підготували  жінкам у подарунок драматичну сценку. Додавали гарного настрою гуморески Валентини Богинич. А пісні у виконанні Надії Сліпченко, Валентини Богинич, Марини Дідової, Вікторії Яценко, Ольги Черевко, Ярини Білик Валентини Черевко не просто захоплювали, а викликали шалені овації та аплодисменти.

Святковий концерт залишив добрий слід у пам»яті не лише духівчан, а й усіх гостей свята.