3_3

7 березня на адресу лубенок зі сцени районного будинку культури, де проходив урочистий захід присвячений святу жінки, лунали найтепліші слова вітань.

Артисти районного будинку культури поклали до ніг усіх  жінок Лубенщини мистецький букет з найкращих пісень і запальних танків.

Гучними оплесками зустрічали присутні чоловічий вокальний ансамбль районного будинку культури, троїстих музик, Петра Бондаренка, Богдана Приймака, Костю Гарбіча, найменшого виконавця,   музикантів Петра Андруціо  та Віталія Циганника, Юрія Задорожнього, В»ячеслава Марченка, гурт «Українська Швейцарія», артиста оригінального жанру Миколу Нестерука та багатьох інших , які подарували присутнім у залі жінкам хвилини відпочинку і радості.

Зі святом прекрасну половину людства привітали очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

- Лубенщина пишається своїми жінками - розумними, талановитими, трудолюбивими.

Красуні-лубенки навчають і виховують дітей, лікують хворих, будують будинки, трудяться у полі, створюють красу на полотні, вкотре доводячи нам, чоловікам, що немає такої сфери діяльності де б вони не досягали успіху, - наголошував у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко. Він побажав вродливим, розумним, найкращим і найріднішим лубенкам міцного здоров»я, домашнього тепла, злагоди, достатку, благополуччя!

- Усе найкраще у світі починається з жінки, освячується її мудрістю, безмежною душевною щедрістю, милосердям і добротою. На  її вірі, любові та ніжності, на жертовнім служінні своїй сім’ї, своєму одвічному призначенню виростає життя і тримається світ. У всі часи жінка була і залишається  окрасою людського роду, берегинею домашнього вогнища та сімейної злагоди, символом материнства і любові, - говорив голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Він побажав жіноцтву щастя безмежного, кохання палкого і вірного, здоров’я й добра, родинної злагоди й затишку, турботи й відданості найближчих і найдорожчих людей!

З нагоди свята кращих з кращих нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації. Серед них Людмила Перерва, Тетяна Савенкова, Наталія Мачіхіна, Надія Білокур, Тетяна Бондаренко, Наталія Кадігроб, Тамара Соломаха, Тетяна Пиріг, Валентина Дараган, Валентина Яременко, Марина Твердоступ, Наталія Глушко, Надія Обмок.