image0024455

У картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І. Саєнка відкрилася  друга виставка, присвячена святу жінки – 8 Березню.

Відвідувачі мали змогу милуватися роботами учасників народного фотоклубу «Софіт» під назвою «Жінка і весна» та шедеврами художниці Аліни Гончарової – Цівінської, яка у своїх роботах відроджує стилістику Полтавського краю.

Аліна Гончарова-Цівінська здобуває освіту у Косівському інституті декоративного і прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв за спеціалізацією художнє ткацтво, має 8 персональних виставок, учасниця 11 міжнародних. Лубенцям художниця запропонувала для споглядання нові для нашого району техніки- гарячого батику і валяння.

Вражаючими були і роботи учасників фотоклубу «Софіт»

2_2

Щоб поспостерігати за красою весняних барв на фото, полотні до Вовчицького музею прибули голова районної ради Олексій Дяечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

Горова районної ради Олексій Дядечко привітав усіх жінок зі святом весни, а також побажав творчого натхнення, нових захоплюючих шедеврів  усім учасникам виставки.

Про те, що Вовчицький музей поступово перетворюється на осередок культури йшлося у вітанні голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.

Вої вітання усім творчим особистостям висловили секретар Вовчицької сільської ради Валентина Дараган , член Полтавської обласної спілки літераторів Олександр Печора.

Музично-поетичне обрамлення заходу підготували – ведуча, учитель укр..мови та літератури Наталія Ткачук, Сергій Шостак, Мирослав Васенко, Олександр Надаховський, Світлана Руденко, дуети у складі Ольги Чоботар та Олексія Білокура, Валентини Дараган і Світлани Костюк.