8888

2 березня, напередодні жіночого свята - 8 Березня,  відбувся традиційний творчий захід, присвячений Берегині роду людського – Жінці. Захід об»єднав у собі наполегливих, ініціативних, творчих жінок Лубенщини – опікунів дітей-сиріт та дітей, позбавленого батьківського піклування міста і району, активістів районного клубі «Надвечір»я», його сільських філій та Лубенської міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

Привітати жінок зі святом весни, подякувати їм за наполегливу працю, активність та бажання творити добро прибули очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко. Вони бажали красуням-лубенкам міцного здоров»я, родинного тепла, достатку і благополуччя, трудових звитяг і завжди гарного настрою.

Слова вітань і щирої вдячності жінкам Лубенщинии прозвучали з вуст начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Наталії Стровмко, директора районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Ірини Харченко, голови міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїси Кошель.

Посмішок, радощів, позитивних емоцій додавали присутнім виступи подружжя Геннадія і Катерини Васильченків із Новооріхівки, Оксани Василенко і її донечки Катрусі, Юрія Задорожнього і Світлани Руденко.

Із захопленням і аплодисментами були сприйняті виступи «надвечірчів» із сіл Духове, Новаки, Маківці, яких представила директор ЦРБ імені В.Малика Валентина Сьомак.

Захід відбувся за активної організаційної допомоги відділу культури і туризму райдержадміністрації (начальник Людмила Пазенко) та РЦСССДМ (директор Ірина Харченко).

Творчий захід залишив добрий солід у душах красунь-лубенок, а свідченням цього став гарний настрій та щасливі посмішки, які випромінювали обличчя усіх жінок.