1 березня у районній раді під головуванням голови комісії Олександра Якименка проведено засідання постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв»язку та управління комунальною власністю.

Депутати - члени комісії, розгляну зауваження до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 07.10.2011р. «Про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди»».

З інформацією по цьому питанню виступила радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова.

В обговоренні взяли участь члени комісії Вікторія Мартиневська, Сергій Сіряченко, голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Комісією було прийнято відповідні висновки, які буде враховано в проекті рішення районної ради і розглянуто на черговому її пленарному засіданні.