28 лютого у районній раді відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Олексій Дядечко. Участь у засіданні взяла заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

З інформацією про порядок узаконення раніше побудованих споруд та їх реконструкцію виступив начальник Лубенської МБТІ Костянтин Малько .

За підсумками обговорення цього питання Лубенському МБТІ рекомендовано розробити для органів місцевого самоврядування району зразки проектів рішень сесій сільських рад та виконкомів , що стосуються визнання права власності на не введені в експлуатацію будівлі.

Про здійснення державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розповіла присутнім радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова. Вона докладно зупинилася на особливостях розгляду сільською радою проектів регуляторних актів, їх оприлюднення з метою одержання зауважень і пропозицій, прийняття, а також відстеження результативності.

По цьому питанню сільським радам району було рекомендовано дотримуватися засад державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Про правильність заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи йшлося у виступі голови комісії з проведення реорганізації з Лубенської ОДПІ, І заступника начальника ОДПІ Анатолія Маліченка.

Підсумки засідання  Кординаційної ради підбив голова районної ради Олексій Дядечко