44444

Кілька років поспіль свято проводів зими і зустрічі весни, знана й улюблена усіма Масляна , все ширше відзначається на Лубенщині, збираючи місцевих мешканців та гостей краю на всенародні гуляння з танцями, співами, іграми, різноманітними розвагами та смачними стравами на першому місті серед яких млинці.

25 лютого у с. Новаки було людно й гамірно , тут зібралися усі бажаючі аби провести зиму і зустріти весну.

Центр села був вбраний зі смаком, по-українськи. Гостей зустрічало два сніговики біля яких залюбки фотографувалися святкуючі. Захоплювала і виставка-продаж виробів народних майстрів.

Присутні куштували смачні вареники та залюбки спостерігали за театралізованою концертною програмою, яку підготували члени виконкому сільської ради на чолі з сільським головою Ларисою Кісенко, працівниками Будинку культури, учителями та учнями школи. Новаківчани грали в ігри, отримували подарунки, водили хороводи, танцювали й веселились.

Разом з новаківчанами святкували Масляну голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

У святковому зверненні голова районної ради Олексій Дядечко не лише адресував слова вітань усім присутнім, а й розповів як розвивається Лубеньський район.

В Новаках ще довго панувала святкова атмосфера Масляної, в повітрі розносився смачний запах страв, а в серці новаківчан було радісно з того, що прихід весни вже не за горами.