0111                                                                                        18 лютого в спортзалі Засульської гімназії стартувала щорічна районна спартакіада .

Участь у спартакіаді взяли команди 22 сільських рад. Змагання проходили як на території навчального закладу так і в приміщенні Засульського Будинку культури.

Відкрила цьогорічну спартакіаду начальник відділу у справах сім»ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Брюховецька.

Привітати спортсменів з відкриттям спортивного сезону прибули і очільники районної влади – Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко. Вони бажали спортсменам нових звершень і перемог, висловлюючи сподівання , що 2012 рік буде таким же успішним у спортивних досягненнях як і рік минулий.

У чотирьох видах змагань: настільному тенісі, шашках, шахах та волейболі відзначилися команди всіх сільських рад, але не обійшлося і без переможців. Перемогу здобули:

Настільний теніс:

І місце Колос Максим с. В. Булатець;

ІІ місце Ксенко Тарас с. Н.Оріхівка;

ІІІ місце Докторович Олександр с. Михнівці.

І місце Соляр Руслана с. Михнівці;

ІІ місце Бальва Дарина с. Засулля;

ІІІ місце Майстренко Яна с. Ждани

Шашки

І місце Микитенко Микола с. Оріхвка;

ІІ місце Даниленко Василь с. Калайдинці;

ІІІ місце Бахур Віталій с. Мацківці.

І місце Вобла Валентина с. Засулля;

ІІ місце Гончар Альона с. Новооріхівка;

ІІІ місце Король Марія с. Михнівці

Шахи

І місце Величко Василь с. Калайдинці;

ІІ місце Шиян Микола;

ІІІ місце Гарамась Володимир с.Засулля.

І місце Даниленко Катерина с. Новооріхівка;

ІІ місце Король Марія;

ІІІ місце Бихкало Ганна.

І місце команда села Мацківці

ІІ місце команда села Калайдинці.